Muc-off Bike Care Duo KIT

Skladom
Kód: MO925
Značka: Muc-Off
€25 –10 % €22,50 €18,75 bez DPH
Snímka obrazovky 2022 07 11 o 15.27.40
Akcia V predajni
€25 –10 %

Muc-Off Motorcycle Care Pack je základná sada pre umývanie a konzerváciu vášho bicykla. Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner je dokonalý a šetrný čistiaci prostriedok a Muc-Off Bike Protect poskytuje špičkovú ochranu vďaka teflonu. Sú to základné produkty z produktovej rady Muc-Off. Tieto produkty sú predajnými evergreeny a prečo ich teda nespojiť ...
 
Sada obsahuje:
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner 1L
Bike Protect 500ml
Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner - jeho jedinečné Muc-Off Nano Tech čistiace zloženie výrazne uľahčuje prácu bez ohľadu na počasie alebo ročné obdobie. Vďaka "Nano Tech" zloženiu má neuveriteľný čistiaci efekt, dokáže súčasne chrániť aj veľmi citlivé a náchylné povrchy, ako je carbon, elox alebo chróm. Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC alebo rozpúšťadlá, je netoxický a úplne biologicky odbúrateľný. Prípravok preniká rýchlo nečistotami, olejom a špinou a zanecháva bezpečne celý bicykel žiarivo čistý.
Muc-Off Bike Protect poskytuje ochranu vďaka svojmu neuveriteľnému disperznému účinku. Má vysoký obsah olejovej bázy a jeho užitie je dokonalé po umývaní, pretože vytesňuje zvyšky vody a vlhkosti a dlhodobo pôsobí ako prevencia proti povrchovej korózii. Po vyschnutí olejovej bázy zanecháva lesklú, celistvú a nelepivú vrstvu tvorenú molekulami P.T.F.E .. Poskytuje dlhodobú ochranu a obmedzuje zachytávaniu nečistôt a ich hlbšie priľnutie priamo do štruktúry nosného povrchového materiálu. Možné použiť na rámy, reťaze, všetky kovové časti, ale aj plasty alebo lakované povrchy.
 
NEBEZPEČENSTVO: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Mimoriadne horľavý aerosól. Tlaková nádoba. Pri zahriatí môže prasknúť. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu