TUBOLITO S-Tubo Road Duša 700C

Variant
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: 33000040
Značka: TUBOLITO
€26,99 €22,49 bez DPH
Kategória: Duše
TUBOLITO S-Tubo Road Duša 700C
V predajni

Naháňate rekordy? Vždy hľadáte najľahší bicykel? Snažíte sa minimalizovať valivý odpor? Alebo ste bezdušový jazdec, ktorý chce mať ľahkú a malú náhradnú dušu?

Máme pre vás niečo: našu technológiu S-Tubo. Výrobky S-Tubo sa vyznačujú zníženou hrúbkou steny rúrok. Preto sú ešte menšie, ľahšie a majú veľmi nízky valivý odpor. Napríklad S-Tubo-Road je najľahšia duša pre bicykel na svete a má valivý odpor porovnateľný s latexovými dušami.

Najľahšia a najmenšia duša na svete! S-Tubo je Super ľahká duša navrhnutá, aby sa vliezla aj do toho najmenšieho vrecka. Neváži skoro nič, a napriek tomu ponúka rovnakú odolnosť ako štandardné duše.

Extrémne ľahká duša Tubolito S-Tubo Road vyvíjaná pre čo najnižšiu hmotnosť a maximálnu skladnosť, vďaka jedinečnému vyskrutkovateľnému ventilu. Oproti bežnej duši Tubolito má S-TUBO tenšiu stenu, čím sa znížila hmotnosť na neuveriteľných 23 gramov.

Hmotnosť len 23-25 g.

  • Ľahšia a odolnejšia vďaka použitiu inovatívneho materiálu.
  • Drží vzduch rovnako ako klasická duša.
  • Pre plášte 18 - 28mm
  • Tubolito môže byť dočasne nafúkaná CO2, ale odporúča sa ju po dojazde bezodkladne vypustiť a nafúknuť klasickým vzduchom

Tubolito

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu