Speedframe PRO Klif Pewter

Variant
Možnosti doručenia
Skladom
Kód: 30930-052-L
Značka: FOX
€174,99 €145,83 bez DPH

TRAILOVÁ PRILBA S OTVORENOU TVÁROU ZAMERANÁ NA VÝKON
Prilba Speedframe Pro, navrhnutá s prispením našich profesionálnych športovcov na horských bicykloch, získala najlepšie hodnotenie (5 hviezdičiek) v programe hodnotenia cyklistických prilieb od spoločnosti Virginia Tech z určitého dôvodu. Táto špičková otvorená prilba na horský bicykel ponúka špičkovú sadu funkcií na trhu, ktorá vás ochráni vždy, keď vyrazíte na trail.

Na vrchole tohto zoznamu je systém Mips®, ktorý je navrhnutý tak, aby znižoval rotačný pohyb a presmeroval sily mimo vášho mozgu v prípade nehody. EPS Varizorb™ s dvojitou hustotou ďalej zvyšuje ochranu pred nárazom tým, že rozkladá sily nárazu na väčšiu plochu. Systém 360-stupňového prispôsobenia a spona Fidlock® SNAP na prilbe zaisťujú dokonalé prispôsobenie pri každej jazde, pričom spona sa ľahko otvára a zatvára aj v rukaviciach. Vložka XT2® je antimikrobiálna a potláča zápach, pričom odvádza vlhkosť od hlavy, a v prípade potreby sa dá ľahko vybrať a vyprať.

Okuliare sa dobre kombinujú aj s prilbou Speedframe Pro vďaka 3-pozičnému nastaviteľnému priezoru. Ak hľadáte trailovú prilbu zameranú na výkon, gratulujeme - práve ste našli svoju novú prilbu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu