TREK Madone SLR Disc Frameset Gen 7 DEEP SMOKE CARBON

Variant
Možnosti doručenia
Ext. sklad (doručenie 2-7 dní) Viac ako mesiac Ext. sklad (doručenie 2-7 dní) Viac ako mesiac Viac ako mesiac Viac ako mesiac Viac ako mesiac Viac ako mesiac Zvoľte variant
Kód: 5283429 5283430 5283431 5283432 5283433 5283434 5283435 5283436 Zvoľte variant
Značka: TREK
€5 999 €4 999,17 bez DPH
Kategória: Rámové sady Trek | Specialized
Záruka: 24 mesiacov
Farba: BLACK
TREK Madone SLR Disc Frameset Gen 7 DEEP SMOKE CARBON
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Rám Madone SLR Disc je pripravený naplniť vaše pretekárske sny.

Tento ľahký, aerodynamický rám je vyrobený z karbónu OCLV radu 800 a je vybavený aerodynamickými vylepšeniami a systémom IsoFlow, vďaka čomu je ľahší, komfortnejší a umožní vám hravo sa dostať na čelo pelotónu. Popustite uzdu svojej fantázii a zostavte si bicykel svojich snov.

Chcete mimoriadne ľahký, maximálne komfortný a aerodynamický cestný rám umožňujúci použitie kotúčových bŕzd, ktorý použijete ako základ na zostavenie bicykla pre najrýchlejšiu jazdu, akú ste kedy zažili.

Ľahký rám z karbónu OCLV radu 800 s aerodynamickým tvarovaním rúrok Kammtail, nerovnosti tlmiaci aerodynamický systém IsoFlow, celokarbónová vidlica KVF s vnútorným vedením káblov, stredové zloženie T47 a integrované hlavové zloženie Madone. Jeho súčasťou sú úchyty typu Flat Mount umožňujúce montáž kotúčových bŕzd.

Základom dokonalého pretekárskeho bicykla je dokonalý pretekársky rám.

Rám Madone SLR Disc je zárukou špičkovej rýchlosti, čo pocítite už pri svojej prvej jazde.

  • Bicykel Madone Gen 7 stavil všetko na aerodynamiku – neuveriteľne rýchly a mimoriadne ľahký rám bol vytvorený špeciálne na preteky a vyznačuje sa aerodynamickým tvarovaním rúrok Kammtail na minimalizovanie odporu vzduchu a systémom IsoFlow pre maximálny komfort, keď ho potrebujete najv
  • Získate mimoriadne ľahký rám Madone umožňujúci použitie kotúčových bŕzd, ktorý je vyrobený z nášho karbónu OCLV radu 800.
  • Systém IsoFlow umožňuje sedlovej rúrke pružnejšie reagovať na nerovnosti, výsledkom čoho je komfortnejší zážitok z jazdy, aerodynamickejší rám a nižšia hmotnosť
  • Ergonomický a aerodynamický kokpit umožňuje cyklistovi zaujať rýchlejšiu a komfortnejšiu polohu pre maximálny výkon. Súčasťou tohto rámu je aj ložisko vrchného uzáveru kompatibilné výlučne s integrovanými riadidlami s predstavcom Madone.
  • Rám umožňuje použitie kotúčových bŕzd s uchytením Flat Mount, vďaka čomu môžete použiť aj širšie plášte na zlepšenie jazdných vlastností za každého počasia
  • Sedlovka (k dispozícii v dvoch dĺžkach/dvoch odsadeniach) sa predáva osobitne Bezprecedentná aerodynamika Úplne nové aerodynamické tvary rámu Kammtail, dizajn integrovaných riadidiel a poloha jazdca robia z nového Madone SLR náš doteraz najrýchlejší cestný pretekársky bicykel.

Bezprecedentná aerodynamika

Úplne nové aerodynamické tvary rámu Kammtail, dizajn integrovaných riadidiel a poloha jazdca robia z nového Madone SLR náš doteraz najrýchlejší cestný pretekársky bicykel.

Exclusive IsoFlow technology

Nikdy predtým ste nevideli technológiu IsoFlow špeciálne navrhnutú pre 7. generáciu zrkadlovky Madone, ktorá znižuje hmotnosť, zlepšuje aerodynamiku a vyhladzuje vašu jazdu.

Náš najľahší model Madone s kotúčovými brzdami v histórii.

Vďaka superľahkému karbónu OCLV série 800 a novej ľahkej konštrukcii je toto náš najľahší model Madone s kotúčovými brzdami v histórii.

Nová ergonomická zostava riadidiel s predstavcom

Optimalizovaná zostava riadidiel s predstavcom je v hornom úchope o 3 cm užšia ako v dolnom, vďaka čomu sa cyklista prirodzene presunie do pohodlnejšej a ergonomickejšej jazdnej pozície. Na pretekoch to znamená vyššiu rýchlosť, lepšiu aerodynamiku a absolútnu kontrolu nad bicyklom. Použitá je rovnaká šírka zostavy riadidiel s predstavcom, na akú ste zvyknutí – ak zvyčajne jazdíte so zostavou riadidiel s predstavcom, ktorá má šírku 42 cm, tak si vyberte zostavu širokú 42 cm v dolnom úchope a 39 cm v hornom úchope.

Prepracovaná integrácia

Každý prvok tohto bicykla je súčasťou väčšieho celku.Má neviditeľné vedenie káblov, aero kokpit, skrytý sťažeň sedadla, integrované brzdy a ďalšie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu