Univerzálny horský elektrobicykel s nízkym nástupom a moderným dizajnom rámu, ktorý je určený pre aktívnych ľudí.
Cykloturistika v nenáročnom teréne, cyklotrasa za mestom, alebo presun na stretnutie budú hračka vďaka kombinácii výkonného japonského motora Panasonic GX Ultimate s maximálnym krútiacim momentom až 95Nm a veľkokapacitnej 720Wh batérii LG. Informácie o trase sa zobrazujú na prehľadnom farebnom displeji s predinštalovaným aplikáciami ako Komoot alebo Strava. Efektná integrácia kabeláže iba umocňujú čistotu dizajnu. Model ROXXY GX PRO ALLROAD je vybavený blatníkmi, stojanom i svetlami.
Špecifikácia
| Popis: | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L |
| Materiál: | ALU 6061 |
| Prevedenie: | Easy Handling Geometry |
| Vidlica: | Suntour XCM34 boost, AIR, LOR, DS, 120mm, 15x110axle |
| Hlavové zloženie: | FSA HS-HL |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Radenie/Páčky: | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| Prehadzovač: | Shimano CUES RD-U6000GS |
| Kľuky: | Popis: FSA 38T, 170mm; |
| Reťaz: | KMC XGLIDE |
| Pedále: | VPE 537 |
| Motor: | Model: PANASONIC GX ULTIMATE / 95Nm; |
| Batéria: | Model: LG 720 Wh / 36V / 20Ah; Kapacita: 720 Wh; |
| Displej/UI: | |
| Predná: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Zadná: | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Sedlo: | SR Vivo Unitech |
| Sedlovka: | CTM LCSP-53, 300-350/31,6 mm |
| Riadidlá: | CTM N04, 700/1" rise/31,8mm |
| Predstavec: | CTM Shorty 40mm ICR 31,8 |
| Ráfiky: | Predný: WTB ST i30 TCS 2.0 29" 32H; Zadný: WTB ST i30 TCS 2.0 29" 32H; |
| Plášte: | Predný: WTB Ranger 29x 2.25" Comp; Zadný: WTB Ranger 29x 2.25" Comp; |
| Náboje: | Predný: Novatec D041DSB,15mm; Zadný: D142TSE,32H ,CL; |
CTM Roxxy GX PRO 2026
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
CTM patrí medzi najznámejších slovenských výrobcov bicyklov, elektrobicyklov ale aj príslušenstva. Vďaka svojej dostupnosti a kvalite komponentov sa dostáva do povedomia aj za hranicami a je tam čoraz častejšie vidieť.
Viac o bicykloch CTM