Muc-off disc brake clener 750ml

Skladom
Kód: MO600
Značka: Muc-Off
€19,99 €16,66 bez DPH
mucoff mc disc brake claner workshop 750ml
V predajni

Muc-Off Motorcycle Disc Brake Cleaner je čistiaci prostriedok určený na brzdový systém, ktorý bol vyvinutý a testovaný spoločne s jazdcami svetovej extratriedy.

Je špeciálne určený pre rýchle a efektívne čistenie všetkých druhov kotúčových bŕzd aj v tých najťažších podmienkach. 
Pomáha zvýšiť brzdný účinok doštičiek vďaka hĺbkovému odstráneniu brzdového prachu, brzdovej kvapaliny či iných nečistôt zo všetkých partií brzdového systému.

Má jedinečné zloženie s pridanými kondicionérmi, ktoré vracajú brzdovým doštičkám ich mäkkosť a vlhkosť a tým výrazne obmedzujú škripot a predlžujú ich životnosť. Prípravok rýchlo odstraňuje brzdový prach, olej a špinu z doštičiek i brzdového kotúča.

V prípade aplikácie je bezpečný na: gumu, plast, kov, elox, karbón a lak. Na vzduchu rýchlo schne a nezanecháva po sebe žiadne usadeniny!
Čím sa však Muc-Off Re-hydrating Disc Brake Cleaner odlišuje od konkurenčných produktov, je jeho patentovaná hydratačná zložka, ktorá navracia doštičkám ich mäkkosť a vlhkosť. Pôsobí kladne na životnosť brzdových komponentov, obnovuje brzdný účinok a rapídne redukuje pískanie brzdových doštičiek.

NÁVOD NA POUŽITIE: Produkt dôkladne premiešame, aby došlo k aktivácii všetkých jeho zložiek. Opatrne nanesieme na doštičky a kotúče z obidvoch strán. Na kotúče je možné použiť čistú a mäkkú handru, pomocou ktorej Motorcycle Disc Brake Cleaner aplikujeme. Kotúče dôkladne utrieme, brzdové doštičky necháme vyschnúť a všetko opäť namontujeme. Pretože Muc-Off Disc Brake Cleaner na vzduchu rýchlo vysychá, nie je treba používať vodu a tento postup ani nedoporučujeme.

* Pred aplikáciou doporučujeme demontáž brzdiču eventuálne pre dosiahnutie ešte lepšieho účinku i demontáž brzdových doštičiek.

NEBEZPEČENSTVO: Mimoriadne horľavý aerosól. Tlaková nádoba. Pri zahriati môže explodovať. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Opakovaná expozícia môže viesť k porušeniu alebo popraskaniu kože. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu