12" palcové bicykle

Chcete svojim deťom ukázať čaro bicyklovania? Zadovážte im svoj prvý 12 palcový bicykel. V Grounde máme detské bicykle pre rôzne vekové kategórie. Detské bicykle s priemerom kolies 12 palcov sú ideálne pre najmenších jazdcov vo veku 2 - 4 rokov s výškou medzi 80 a 100 cm.

Naša ponuka detských bicyklov zahŕňa renomované značky ako WOOM, SUPERIOR, KELLYS a TREK. Keďže sú určené pre deti, ktoré sa začínajú učiť jazdiť na bicykli, je dôležité, aby mali ľahkú konštrukciu a bezpečnostné prvky.

Na 12 palcových bicykloch býva rám umiestnený nižšie, čo umožňuje deťom jednoduchšie nastupovanie alebo zosadanie z bicykla. Tieto bicykle nemajú žiadne prevody a dieťa brzdí spätným pohybom pedálom (zadnou brzdou). Tento spôsob brzdenia odráža jednoduchosť a intuitívnosť, ktorou disponujú všetky 12 palcové bicykle.

Na 12 palcové detské bicykle je možné namontovať pomocné kolieska, ktoré pomôžu deťom udržať rovnováhu a zvyknúť si na vozidlo. Tento typ bicykla je pre začiatok skvelou voľbou, pretože deti získajú sebavedomie a zručnosti potrebné pre jazdu na bicykli.

TREK Precaliber 12 FLAMINGO PINK
ZADARMOZADARMO
TREK Precaliber 12 FLAMINGO PINK
Ext. sklad (doručenie 2-7 dní)
€300 / ks
Kód: 5271578
TREK Precaliber 12 VIPER RED
ZADARMOZADARMO
€269 / ks
Kód: 5271577
2 položiek celkom
Späť do obchodu