CTM SKAUT 30 Pro grey
| Kategória: | Cyklistika |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| EAN: | 8585036081374 |
| Ročník: | 2026 |
Celoodpružený trailový bicykel, ktorý posunie tvoju jazdu na novú úroveň!
130mm zdvih zadnej stavby v réžii detailne nastaviteľného tlmiča Rock Shox Super Deluxe Base R, predná odpružená vidlica Rock Shox Pike Base Rush RC so zdvihom 140mm, overený štvorčapový systém pruženia a geometria vyladená v spolupráci s medzinárodne úspešným CTM Racing Team. To je mix, ktorý zabezpečí stabilitu vo vysokej rýchlosti, ale zároveň obratnosť v technických pasážach. Tvoje ihrisko nemá hranice.
Špecifikácia modelu
Rám
| Popis | S3 FS frame, Alloy 6061, ICR, 12x148mm, UDH,4-Link, travel 130mm, S, M, L, XL |
|---|---|
| Materiál | Alloy 6061 |
| Prevedenie | S3 FS frame, ICR |
| Vidlica | Rock Shox PIKE BASE RUSH SC, DebonAir, 140mm, boost™ 15x110axle |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Tlmič | Rock Shox Super Deluxe Base R,210x55 Linear Air |
Pohon
| Kazeta | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
|---|---|
| Radenie/Páčky | Shimano Deore SL-M6100/12sp. |
| Prehadzovač | Shimano DEORE RD-M6100 |
| Kľuky | Shimano Deore FC-M6100-1, 32T, 175mm |
| Stredové zloženie | BSA |
| Reťaz | KMC X12 |
| Pedále | VPE 527 |
Brzdy
| Predná | Shimano BR-MT420 / SMRT54M |
|---|---|
| Zadná | Shimano BR-MT420 / SMRT54M |
| Predný rotor | 180 mm |
| Zadný rotor | 180 mm |
Komponenty
| Sedlo | Selle Royal SRX+ |
|---|---|
| Sedlovka | EXA Form KSP900 (S-125/M-150/L,XL-175mm) |
| Riadidlá | CTM N06, 760/1" rise/35mm |
| Predstavec | CTM 7729/40mm |
| Gripy/Omotávky | N/A |
Kolesá
| Ráfiky | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
|---|---|
| Náboje | Predný: Shimano TC500, CL, F15, Zadný: R12 thru type axle |
| Plášte | Maxxis DISSECTOR 29x2,40" EXO, TR |
Ďaľšie parametre
| Čistá hmotnosť | N/A Kg |
|---|---|
| Nosnosť | N/A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
CTM patrí medzi najznámejších slovenských výrobcov bicyklov, elektrobicyklov ale aj príslušenstva. Vďaka svojej dostupnosti a kvalite komponentov sa dostáva do povedomia aj za hranicami a je tam čoraz častejšie vidieť.
| Výrobná spoločnosť : | CTM |
|---|