NOVÁ PREDAJŇA GROUND - JANUÁR 2024

Ground Trnava sa rozrastá pretože naše súčasné priestory nám nestačia. Preto sme sa rozhodli urobiť veľký krok a už v novom roku sa môžete tešiť na úplne novú predajňu v Trnave, ktorej priestory presiahnu 600m².

 

Obrázok 1: Vizualizácia novej predajne

 

Nová adresa, väčšie priestory, kvalitnejšie služby

Od januára 2024 nás tak nájdete na novej adrese neďaleko obchodného centra The Mall Trnava, konkrétne na ulici Logistická.

Tešiť sa môžete na moderné a nadčasové priestory, novú značku Specialized, ale aj prémiové služby. Meníme tak celkový koncept Ground a posúvame ho o level vyššie, aby sme našim zákazníkom (vám) priniesli čo najlešpie služby, ešte širší výber sortimentu a hlavne zážitok z nakupovania.

 

Obrázok 2: Vizualizácia prezentácie bicyklov Trek

 

Trek a Specialized pod jednou strechou

Za najväčší úspech považujeme získanie nového partnera, ktorým je Specialized. Do novej predajne tak prinesieme koncept, ktorý je nevídaný a jedinečný - Trek a Specialized pod jednou strechou. Naše portfólio bicyklov a oblečenia sa tak rozšíri o silného partnera, vďaka ktorému budeme schopní obslúžiť širšie spektrum zákazníkov, ako tomu bolo doteraz.

 

Obrázok 3: Vizualizácia prezentácie bicyklov Specialized a priestorov kasy

 

Bikefitting a miesto pre trénera

Vznikne priestor aj na bikefitting a miesto pre trénera. Ground Trnava nebude len obchod s bicyklami, ale stane sa osobným miestom pre komunitu cyklistov. Vážime si našich zákazníkov a preto sme sa rozhodli im (vám) priniesť čo najlepšie služby a výhody.

 

Obrázok 4: Vizualizácia priestorov s obuvou a oblečením

 

Parkovanie a cyklotrasa

Ďalšiou z výhod, ktoré nová predajňa prinesie je aj parkovanie, ktoré bude priamo pred predajňou takže za nami nebudete musieť chodiť peši zo vzdialeného parkoviska, či hľadať parkovacie miesto v čo najtesnejšej blízkosti predajne. Okrem parkovania nám priamo pred predajňou vznikne nová cyklotrasa, ktorá by mala umožniť sa k nám dostať aj na bicykli. Návšteva a nakupovanie budú tak z hľadiska dopravy oveľa jednoduchšie a príjemnejšie.

 

Obrázok 5: Vizualizácia priestoru na servis bicyklov

 

Väčší a silnejší tím ľudí

Nová predajňa sa nezaobíde bez nových pracovných posíl a k dispozícii bude väčší tím ľudí, ktorý sa postará o vašu spokojnosť, aby ste z Ground odchádzali vždy s úsmevom na tvári. Z našich profesionálnych služieb nepovaľujeme, ale práve naopak, pridávame na ich kvalite, aby sme obslúžili každého zákazníka čo najlepšie, ako tomu bolo vždy.

 

Obrázok 6: Vizualizácia priestorov pre bicykle, obuv a oblečenie

 

Tešíme sa na vás v novej predajni Ground Cycling Store Trnava. A aby vám neušli žiadne ďalšie novinky, či už ohľadne predajne alebo aktuálneho diania v Ground, tak nás nezabudnite sledovať na sociálnych sieťach:

 

Z dôvodu sťahovania sa na novú adresu máme aktuálne veľa vecí, doplnkov a hlavne bicyklov v zľavách za skvelé ceny. Nepremeškajte tak skvelú možnosť ušetriť desiatky, stovky až tisícky eur v aktuálnom výpredaji.

 

Celý výpredaj nájdeš na hlavnej stránke :)

TU

Späť do obchodu