7 dôvodov prečo si vybať značku TREK

Pretekám už 18 rokov a značka TREK ma vždy fascinovala. To ako vyzerá a funguje som videl na pretekoch tej najvyššej úrovne. Môžem Vám povedať, že každý by sa od nich mohol učiť. Prišiel rok 2021 a začal som jazdiť na TREKU, hneď som si to zamiloval a moja vášem pre cyklistiku sa ešte zdvojnásobila. Vždy, keď idem jazdiť mám obrovský banán na tváry. Toto je len veľmi skromné info ako som sa dostal až k tomu napísať tento článok, no teraz ti poviem ako predajca, pretekár a servisák prečo by si aj ty mal zvážiť kúpu bicykla značky TREK.


1reason

1. Vieš si bicykel vyskúšať na vlastnej koži

Veľa prémiových bicyklov si vieš objednať z internetu. Niekedy je to jediná možnosť ako sa k vybranému bicyklu dostať. Jasné je veľa tabuliek, čísel, výpočtov, ale ak nevychytáš testovačku v tvojom okolí, nikdy to nebude ono. No vždy je to taká mačka vo vreci.  Každý mi dá za pravdu, že na tvoj vysnívaný bicykel si chceš pred kúpou sadnúť a byť si 100% istý, že všetko hrá ako má. Práve preto má Trek množstvo kamenných predajní, aby si každý mohol vyskúšať presne to, čo potrebuje. Jedna táka, celkom super je napríklad v Trnave na Starohájskej :).


2reason

2. Trek Care

Napríklad taká doživotná záruka na rámy

Trek si vážne stojí za svojími výrobkami, ale nehody sa stávajú a preto tu máme Trek Care. Doživotná záruka na rámové sety a karbónové kolesá hovorí za všetko. Na ostatné produkty Trek a Bontrager sa vzťahuje záruka od 1 do 5 rokov od zakúpenia. V prípade záujmu sa zapojiť a využívať výhody Trek Care je nutné si svoj bicykel zaregistrovať cez registračný formulár.

 

3reason

3. Podpora zákazníkom

Pokiaľ nemáš možnosť sa dostaviť na kamennú predajnu, nič sa nedeje. Na stránke Trek si nájdeš všetko čo potrebuješ od nastavenia bicykla, výberu, servisu, technológiách, návodov... No ak by nastala situácia, že nenájdeš odpoveď, nič sa nedeje. Vieš kontaktovať Trek pomocou e-mailu, telefonicky alebo v chate.


4reason

4. Project ONE

Pokiaľ chceš výjsť z davu táto možnosť je tu pre teba. So službou Project ONE si vieš našpecifikovať bicykel na svoju farbu, oblúbené komponenty, materiál, veľkosť, model až po nápis na ráme.


5reason

5. Bontrager

Doplnky Bontrager priamo od Treku. Svetlá, prilby, oblečenie, komponenty, flaše, plášte, náradie, tašky, blatníky, no proste všetko, čo potrebuješ na vybavenie seba a svojho bicykla.


6reason

6. Vyberie si každý

V ponuke nájdeš fakt všetko. Malé aj veľké, farebné či tmavé, lacné aj drahé, obyčajné alebo elektrobicykle. Zo širokého výberu si vyberie fakt každý.


7reason

7. Overené v teréne

Nieje lepšia reklama ako víťazstvá na najprestížnejších pretekoch sveta. Za TREK jazdia najlepší jazdci sveta, ktorý dokazujú špičkovú kvalitu produktov v každej oblasti.

 

Autor článku: Filip Zeman

Späť do obchodu