MUC-OFF X3 Chain Cleaning Device Kit

Skladom
Kód: MO277
Značka: Muc-Off
€44,99 €37,49 bez DPH
MUC-OFF X3 Chain Cleaning Device Kit
V predajni

Muc-Off set na čistenie reťaze bicykla

Už vás nebaví zdĺhavé čistenie reťaze, keď už len chcete sadnúť na bicykel a jazdiť?
Muc-Off má riešenie ... predstavujeme nový Muc-Off X-3 Dirty Chain Machine! Tento patentovaný ergonomický dizajn sa môže pochváliť robustnou konštrukciou a dokáže vyčistiť vašu reťaz za pár sekúnd!

S reťazami na bicykel, ktoré majú neustále sa zvyšujúcu cenu, je logické, aby vydržali. Jediným spôsobom, ako z reťaze vyťažiť maximum a efektívnosť chodu, je zabezpečiť, aby bola pravidelne a správne čistená a mazaná. Stroj na špinavé reťaze X-3 je zďaleka najjednoduchší spôsob, ako dobre opláchnuť reťaz!

Súčasťou súpravy je 75 ml balenie Muc-Off Drivetrain Cleaner. Táto revolučná malá kvapalina sa môže nastriekať na hnaciu sústavu alebo naliať priamo do horného zásobníka stroja, ktorý sa potom uvoľní ovládacím tlačidlom. Takto je zaistené rýchle a ľahké ovládanie čističa. Stroj X-3 a čistič hnacieho ústrojenstva spolupracujú, aby odstránili aj tie najhoršie mastnoty a špiny zo všetkých možných uhlov a aby poskytli dokonalé a hlboké čistenie aj na tých najšpinavších cyklistických reťaziach.

Brúsne zuby na čistenie a rotujúce kolesá kefy, ktoré majú 120 kontaktných bodov, pokrývajú všetky oblasti jednotlivých článkov reťaze pre dôkladné a dôkladné vyčistenie. Nakoniec prebytočná špinavá tekutina spadne do druhého spodného zásobníka, takže sa drží ďalej od čistej reťaze. Už žiadne recyklované nečistoty po celom reťazci! Čistič hnacieho ústrojenstva Muc-Off je úplne biologicky odbúrateľný a je bezpečné ho zlikvidovať do odpadu, ak ste predtým používali niektorý z našich biologických mazív na reťaze!

Stroj na špinavé reťaze X-3 nie je kompatibilný s BMX alebo pásovými reťazami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu