Specialized/Fjällräven Flasa SIERRA 600ml

Skladom
Kód: 44223-22343
Značka: SPECIALIZED
€12 €10 bez DPH
Kategória: Fľaše
Specialized/Fjällräven Flasa SIERRA 600ml
V predajni

Fľaša Purist MoFlo má amorfný povlak oxidu kremičitého, ktorý je napustený do vnútornej steny fľaše. V podstate to tvorí povrch podobný sklu, ktorý poskytuje úplne prirodzené a úplne inertné riešenie problému, že vaše nápoje zašpinia fľašu alebo zanechajú akúkoľvek zvyškovú pachuť. Táto infúzia tiež chráni vašu sladkú vodu pred chuťou ako plast vo veľmi horúcich dňoch, čím sa podobá na pitie priamo z trblietavého čistého pohára.

  • Purist infusion chráni fľašu pred zápachom, škvrnami a plesňami, aby udržala vašu vodu čistú a fľašu čistú.
  • Veľký dizajn skrutkovacieho vrchu je tesný a dostatočne široký na kocky ľadu a naberanie v práškovej nápojovej zmesi.
  • Aktualizovaný uzáver MoFlo zachováva rovnaký mechanizmus a poskytuje skvelý prietok. Teraz sa ľahšie čistí so zapusteným vrchom a vylepšeným uchopením. 100% bez úniku.
  • Vyrobené z ľahko stlačiteľného LDPE materiálu.
  • Priehľadný pásik uľahčuje sledovanie obsahu fľaše.
  • Plast bez BPA je vyrobený zo 100% potravinárskych materiálov FDA a je vytlačený nerozpúšťadlovou bázou (UV Cured), atramentom a materiálmi schválenými CPSC.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Specialized, založený v roku 1974 Mikeom Sinyardom v Kalifornii, sa vyvinul do pionierskej značky v cyklistickom priemysle. Cesta značky začala so zameraním na dovoz kvalitných talianskych komponentov, no čoskoro sa posunula k návrhu vlastných bicyklov. Pionierskym konceptom hromadne vyrábaného horského bicykla na začiatku 80. rokov prispela Specialized k významnému rozvoju tohto športu.

Jedným z najikonických modelov v ich histórii je Stumpjumper, predstavený v roku 1981 ako prvý hromadne vyrábaný horský bicykel. Tento revolučný bicykel zohral kľúčovú úlohu pri popularizácii off-road cyklistiky. V priebehu rokov Specialized rozšíril svoj sortiment o cestné bicykle, triatlonové bicykle a elektrické bicykle, neustále posúvajúc hranice inovácií.

Dnes je Specialized dominantnou silou v profesionálnom cyklistickom svete, sponzorujúc špičkové tímy a jazdcov. Ich sortiment produktov sa venuje cyklistom všetkých úrovní, od elitných športovcov po víkendových nadšencov, zabezpečujúc, že každý jazdec môže zažiť vzrušenie cyklistiky na bicykli vyrobenom s precíznosťou, inováciami a vášňou pre jazdu.

Späť do obchodu